Polish Belarusian Chinese (Simplified) Croatian Czech Dutch English French Georgian German Greek Hebrew Italian Latvian Lithuanian Portuguese Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
Drukuj

W marcu 2011 r. przystąpiono w pełni do robót związanych z wymianą stolarki okiennej w Pałacu. Prace związane z prefabrykacją okien trwały już od końca 2010r. i były prowadzone pod nadzorem konserwatora zabytków. Już w styczniu 2011 r. wymieniono próbnie cztery z wielu okien Pałacu. Prace są prowadzone bardzo ostrożnie ze względu na fakt, że Pałac jest obiektem zabytkowym. Planuje się, że zakończenie wymiany i renowacji stolarki okiennej nastąpi w maju bieżącego roku. Szczelne okna podniosą efektywność zainstalowanego systemu ciepła opartego o kotłownię na bazie pomp ciepła. Dzięki tym pracom Pałac zyska nie tylko nowe i wyremontowane, zapewniające komfort termiczny, okna, ale również piękniejsze oblicze.

 

 


Strona została wykonana w związku z realizacją Projektu „Centrum Ekumeniczne – rewaloryzacja i adaptacja Dworu II w Gdańsku Oliwie przy ul. Polanki 124” finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.


 

© 2005-2011 Zakon Najświętszego Zbawiciela Św. Brygidy

-